26 lipiec 2020
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. 17 niedziele zwykła. Dzisiaj w Różanej przeżywamy odpust ku czci św. Marii Magdaleny. Msza św. o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu I sobota miesiąca.
  3. Zapraszamy na cotygodniową Godzinę Adoracji Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem i możliwością spowiedzi w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Dziękując za posprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Cholewiak Krystyna Kowal Jolanta Pruchnicka Barbara.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Przedborowa: Ogłozińska Klaudia c. Dariusza i Iwony oraz Kekesi Attila s. Attili i Aniko. Zapowiedź druga.  Paweł Dawid Goździcki, s. Czesława i Anny oraz Magdalena Ewa Dziemieńczuk, c. Zbigniewa i Ewy. Zapowiedź pierwsza.
  1. Intencje mszalne…
  2. Bóg zapłać za składane ofiary na tacę i wszelkie dobro. Wszystkim życzymy udanych wakacji i błogosławionej niedzieli.
                                                                         Janusz Rempalski SAC

Parafia Przedborowa