24 maja 2020
NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego.
  2. 26 maja Dzień Matki, pamiętajmy o naszych Mamach w modlitwie, wyrażając im naszą wdzięczność.
  3. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę o godz. 10.00 Msza św. i spotkanie dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania w tym roku.
  5. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. 29 maja o godz. 16.30 rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Serdecznie zapraszamy.
  7. W tym roku Święto Parafii ze względu na ograniczenia przeniesiemy na sierpień. Szczegóły w późniejszym czasie.
  8. Zapowiedzi przedślubne: (Przedborowa)1. Mikołaj Midzianowski, s. Anatola i Anny oraz Anna Maria Jacenik, c. Jarosława i Ireny. Zapowiedź pierwsza. (Koziniec) 2. Grzegorz Żebrowski, s. Krzysztofa i Teresy oraz Paulina Odelga, c. Mieczysława i Bożeny. Zapowiedź pierwsza.
  9. Gazety katolickie są dostępne przy wyjściu z kościoła.
  10. Dziękując za posprzątanie świątyni, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Barbara Pieróg, Anna Midzianowska, Galina Pawłowska. Dziękuję za ofiarę 100 zł na kwiaty i potrzeby świątyni.
  1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tace i przesłane na konto parafialne. dziękuję za wszelkie ofiary na remont naszego kościoła. Przyjmijmy z wiarą Boże błogosławieństwo.
                                                       Janusz Rempalski, SAC

Parafia Przedborowa