16 luty 2020
VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 6. niedzielę zwykłą.
  2. Wczoraj odbyła się Parafialna zabawa charytatywna. Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Parafialne za przygotowanie, Panu Kazimierzowi za rozprowadzenie biletów. Bardzo serdecznie pragnę podziękować p. Annie Midzianowskiej, p. Galinie Pawłowskiej i p. Zofii Sikorskiej za przygotowanie w sposób zupełnie charytatywny poczęstunku na zabawę. Bóg zapłać za wielkie serce i ofiarowany czas. Dochód z zabawy będzie przeznaczony na odnowienie balasek. Bóg zapłać.
  3. Zapraszamy do udziału w czwartkowej Adoracji Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem w Przedborowej po wieczornej Mszy Świętej.
  4. Przy rozliczaniu podatku możemy pomóc Basi Łabaz odliczając 1 % od podatku. Pomóc można jeszcze w jeden sposób, zbierając nakrętki plastikowe. W ten sposób bardzo realnie możemy wspomagać rehabilitację Basi. Bóg zapłać.
  5. W sobotę Święto Katedry Piotra Apostoła. Zapraszamy na Msze św. i pamiętamy o Ojcu św. Franciszku.
  6. Gazety katolickie dostępne są u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  7. Dziękując za posprzątanie świątyni, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Małgorzata Maciuszek, Joanna Maciuszek, Irena Pachnicz. Dziękujemy za złożoną ostatnio ofiarę 100 zł na kwiaty i dekoracje do naszej świątyni.
  8. Intencje mszalne...
  9. Wszystkim życzmy dobrego czasu ferii i obfitego błogosławieństwa w nowym tygodniu.
                                            Janusz Rempalski, proboszcz

Parafia Przedborowa