19 stycznia 2020
II NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Dziś przypada 2. Niedziela w ciągu roku liturgicznego. Dzisiaj w Kluczowej obchodzimy odpust ku czci św. Wincentego Pallottiego. Założyciela Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Dziękujmy Bogu za dar dla Kościoła i również naszej Parafii tego Świętego. Za jego przyczyną zanośmy modlitwy do Boga. Uroczystość św. Wincentego Pallottiego obchodzimy 22 stycznia o godz. 16.00 w Przedborowej. Mszy św. będzie przewodniczył  ks. bp Adrian Galbas SAC. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  2. W przyszłą niedzielę po raz pierwszy będziemy obchodzić ustanowiona przez Papieża Franciszka Niedzielę Słowa Bożego. Ta inicjatywa ma sprowokować wiernych, aby Biblia nie była tylko jedną z wielu książek z zakurzonej biblioteki domowej, lecz Słowem Bożym, które budzi sumienie.
  3. Zakończyliśmy kolędę. Wszystkim składamy serdecznie Bóg zapłać za gościnę, za rozmowy i wszelkie sugestie. Bóg zapłać składamy za wszelkie ofiary. Niech Bóg obdarza was swym błogosławieństwem i pokojem. Od poniedziałku Msze św. w Przedborowej o godz. 17.00
  4. Co roku w ostatnią niedzielę stycznia zbieramy ofiary na utrzymanie katedry w Świdnicy. Potrzeby tego najważniejszego kościoła w naszej diecezji możemy wesprzeć po Mszy Świętej w przyszłym tygodniu. (komunikat kurii- przeczytać). Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel.
  5. W sobotę obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła Msza św. o godz. 10.0 0.
  6. W najbliższy czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy w Przedborowej. Serdecznie zapraszamy parafian ze wszystkich miejscowości. W czasie jej trwania możliwość spowiedzi.
  7. W piątek spotkanie biblijne.
  8. Gratulujemy sukcesu naszej scholce za zajęcia I miejsca na diecezjalnym konkursie kolęd i Pastorałek w Bolkowie. Również gratulujemy Arturowi Droś nagrody Grand Prix.
  9. Gazety katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość dostępne są u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  • Dziękując za posprzątanie świątyni, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Brygida Fedko, Marzena Pieróg, Patrycja Pieróg. Dziękujemy za złożoną ostatnio ofiarę 120 zł na kwiaty i dekoracje do naszej świątyni.
  • Intencje mszalne...
  • Bóg zapłać za ofiary na dzisiejszą tacę i wszelkie dobro. Przyjmijmy z wiarą Boże Błogosławieństwo i zanieśmy je do naszych domów.
                                                        Janusz Rempalski, proboszcz

Parafia Przedborowa