Ogłoszenia Duszpasterskie

22 listopada 2020 r.

  1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, kończy rok liturgiczny. Podczas Mszy św. o godz. 11:30 uroczyście wprowadzimy do naszej świątyni parafialnej relikwie św. Rity, a na koniec Mszy św. zostanie pobłogosławiona figura św. Rity.
  2. Za tydzień rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. Adwent to także czas przygotowania na święta Bożego Narodzenia. Warto ten czas dobrze zaplanować i dobrze wykorzystać. Roraty, czyli Msze św. ku czci Matki Bożej, są dla wielu niezastąpioną pomocą. W dni powszednie zapraszamy na Roraty o godz. 17.00, w kościołach filialnych o 16:00.
  3. We wszystkie niedziele Adwentu, na koniec Mszy św. będzie poświęcenie opłatków na stół wigilijny, które będzie można następnie zabierać do domów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na cele parafialne.
  4. W przyszłą niedzielę spotkanie Rodziców dzieci Komunijnych po Mszy św. o 11.30.
  5. Gazety katolickie są dostępne u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  6. Dziękując za posprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Lalik Katarzyna, Wodecka Agnieszka, Dolewska Stanisława.
  7. Intencje mszalne...
  8. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana, śp. Stanisław Moczko, i śp. Barbara Uchwat. Prośmy dla zmarłych parafian o łaskę nieba. Wieczny odpoczynek…
                                                           ks. Piotr Zawada SAC, proboszcz

Parafia Przedborowa