18 sierpnia 2019
XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przeżywamy 20 niedzielę zwykłą.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję Radzie Parafialnej  i Radzie Sołeckiej za przygotowanie Dożynek. Dziękuję wszystkim mieszkańcom za wieńce. Dziękuję Borowiankom, Dzieciom ze scholii „Światełka Pana”, dziękuję wszystkim za obecność na tym dziękczynieniu.
  3. W czwartek w Przedborowej nasza cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem.
  4. 21 sierpnia w środę o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity.
  5. 30 sierpnia planujemy ponownie wyjazd do Zatoru do Rodzinnego Parku Rozrywki. Zapisy do końca tygodnia. Wyjazd jest uzależniony od liczby chętnych.
  6. Dziękując za posprzątanie świątyni, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Rosińska Krystyna, Wadyl Dorota, Perka Magda. Dziękujemy ostatnio sprzątającym za złożoną ofiarę 60 zł na kwiaty i dekoracje do kościoła. Dziękuję bardzo serdecznie za ułożenie kwiatów na Święto Dożynek Pani Annie Opieli i Pani Dorocie Łabaz. Bardzo dziękuję.
  7. ZAPOWIEDZI: JAKUB TOMASZ DZIEMIAŃCZUK, S. ZBIGNIEWA I EWY ORAZ KATARZYNA PACHUT, C. WŁADYSŁAWA I ELŻBIETY. ZAPOWIEDŹ DRUGA.
  8. (Owiesno) SŁAWOMIR JURGOWSKI, S. EUGENIUSZA I HANNY ORAZ ANNA MARIA JURGOWSKA – ZĄBEK, C. JÓZEFA I GRAŻYNY. ZAPOWIEDŹ DRUGA.
  9. Intencje mszalne …
  10. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
                                           Janusz Rempalski proboszcz

Parafia Przedborowa