Ogłoszenia Parafialne

17 lutego 2019
VI NIEDZIELA ZWYKŁA
 
 1. Przeżywamy 6. niedzielę zwykłą.
 2. Od poniedziałku Msze św. w naszym kościele o godz. 18.00 a w Owieśnie i Kozińcu o godz. 17.00. Zmiana spowodowana jest przygotowaniem młodzieży do bierzmowania.
 3. W środę o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP.
 4. Zapraszamy do udziału w czwartkowej Adoracji Najświętszego Sakramentu, z indywidualnym błogosławieństwem, w Przedborowej po wieczornej Mszy Świętej.
 5. Dziękujemy za udział w zabawie parafialnej. Zysk z zabawy wyniósł 9000,33 zł. Dziękuję Radzie Parafialnej za zorganizowanie zabawy. Cała kwota zostanie przekazana na remont ołtarza Bóg zapłać.
 6. Przy rozliczaniu podatku możemy pomóc odliczając 1% na rehabilitację Basi Łabaz . Szczegóły na ulotkach, które są rozłożone przy wyjściu z kościoła.
 7. W piątek przypada Święto Katedry Piotra Apostoła. Zapraszamy na Msze św. i pamiętajmy o Ojcu św. Franciszku w naszych modlitwach.
 8. Gazety katolickie dostępne są u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
 9. Dziękując za posprzątanie świątyni, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Mirosława Gomóła, Teresa Gomółka, Jolanta Sawicka. Dziękujemy za złożoną ostatnio ofiarę 30 zł i kwiaty do naszej świątyni.
 10. Intencje mszalne...
 11. Wszystkim życzmy dobrego i owocnego nowego tygodnia.
                                                             Janusz Rempalski proboszcz
                                                                            

Parafia Przedborowa