XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ODPUST PARAFIALNY

1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość odpustową w Przedborowej ku czci św. Jadwigi. Serdecznie dziękujemy ks. Piotrowi Kopera SAC, za przewodniczenie Mszy Świętej i wygłoszenie Słowa Bożego. Dziękuję wszystkim współbraciom, kapłanom z Dekanatu za obecność na uroczystości odpustowej. Dziękuje Służbie liturgicznej, naszej Scholii „Światełka Pana”, Straży, Borowiankom, Górnikom i wszystkim wiernym za obecność w dzisiejszej uroczystości. Zapraszam bardzo serdecznie dzisiaj na godz. 17.00 na Koncert Piosenki Klasycznej.  Bardzo serdecznie zapraszamy. Przyjdźmy tu całymi rodzinami.
  2. Dzisiaj przeżywamy XVIII Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na Fundacje Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać.
  3. Po Mszy św. procesja Fatimska w Owieśnie i Przedborowej.
  4. Wyjazd młodzieży na czuwanie modlitewne do Częstochowy 26 października. Można się zapisywać u ks. Kazimierza.
  5. Różaniec dla dzieci w kościele w Przedborowej, we wtorek, środę i czwartek o godz. 1600. Rodziców prosimy o pomoc w przywiezieniu dzieci na nabożeństwo. Młodzież we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.00.
  6. Zachęcamy do udziału w cotygodniowej Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek w Przedborowej.
  7. W piątek spotkanie Biblijne.
  8. Na Wyższe Seminarium Duchowne Księży Pallotynów zebraliśmy 1886, 46 zł i 5 Euro. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  9. Nie rezygnujmy z czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu rozprowadzają ją ministranci.
  10. Dziękując za posprzątanie świątyni i złożenie ofiary 60 zł na kwiaty, prosimy kolejne rodziny, aby zadbały o jej czystość: Małgorzata Kuzia, Anna Bołoz, Elżbieta Bołoz. Dziękuję wszystkim Panom za sprzątanie wokół świątyni, za wszelka pomoc w przygotowaniu do Uroczystości Odpustowej. Dziękuję Pani Annie Opieli, Barbarze Pieróg i Dorocie Łabaz za ułożenie kwiatków i przystrojenie świątyni, Pani Sylwii Nykiel za przygotowanie obrusów.
  11. Intencje mszalne...
  12. Bóg zapłać za ofiary na tace i na fundusz remontowy. Św. Jadwiga niech dla każdego z nas wyprasza nam potrzebne łaski. Przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.
                                             Janusz Rempalski SAC, proboszcz

Parafia Przedborowa